Tvorba web stránok od Grandiosoft

Webovú prezentáciu pre Agama Group vytvorila firma Grandiosoft. Medzi našu hlavnú náplň patrí Tvorba eshopov a web stránok. Hlavným cieľom je spokojnosť zákazníka, ktorú dosahujeme individuálnym prístupom.

Pri web stránkach a eshopoch je veľmi dôležitý vzhľad. Zaujmite teda Vášho návštevníka originálnym dizajnom, ktorý pre Vás pripravíme. Dnes už samozrejmosťou by mal byť aj responzívny dizajn, ktorý umožňuje prispôsobovať web veľkosti obrazovky zariadenia, s ktorým si ho prezeráte. Ak takýto dizajn nemáte, radi Vám ho zrealizujeme aj na Vašej existujúcej stránke.

Všetky naše webstránky majú svoj vlastný administračný systém. Tento systém je pre Vás, našich zákazníkov, veľmi jednoduchý na manipuláciu a na spravovanie. Vďaka nemu si môžete meniť obsah, informácie či produkty aj sami, bez cudzej pomoci. V prípade Vašej žiadosti Vám však môžeme spravovať web aj my. Do tohto systému môžeme pridať aj viaceré moduly, ktorými dokážete mať ešte lepšie štatistiky, nielen o návštevníkoch.

Web stránku vám veľmi radi prepojíme aj so sociálnymi médiami, ktoré využívate ako firma. Niektoré jej časti môžeme aj zaheslovať pre vybraných užívateľov, ktorí budú mať k nim prístup. Pre viaceré web stránky je dôležité, aby sa dali preložiť aj do iných jazykov. Toto preloženie Vám zabezpečíme, samozrejme s tým, že nám dodáte jazykové mutácie.

Pri propagácii webov používame najmä SEO optimalizáciu, ktorá dokáže Vašu stránku zobrazovať na jednotlivé kľúčové slová vo vyhľadávači čo najvyššie. V kombinácii s PPC kampaňou dokážete vytvoriť povedomie o Vašej web stránke a môžete ňou očakávať zvýšený počet návštevníkov a v konečnom dôsledku aj zákazníkov. Vyberte si preto Grandiosoft, nás, s profesionálnymi službami v oblasti webových riešení.

GRANDIOSOFT
© Copyright 2013 www.agama.sk | Tvorba webstránok od GRANDIOSOFT


Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM